Reference

Výběr nekterých projektů

Modernatex – Projekt, na kterém jsme strávili nejvíce času, zejména na zajištění efektivního backendu. Zahrnovalo to správu skladu, 7 domén, propojení s tržištěm Allegro, více než 5000 produktů, automatickou expedici a kvalitní zákaznickou podporu.

 1. modernatex.be
 2. modernatex.cz
 3. modernatex.fr
 4. modernatex.pl
 5. modernatex.sk

Silveamo – Náš poslední dokončený projekt, který je nejenom krásný, ale bude ještě lepší. Stejně jako u Modernatexu, i zde jsme pracovali s multidoménovým prostředím, skladem, expedicí a ještě vylepšenou zákaznickou podporou.

 1. silveamo.cz
 2. silveamo.sk

Bedona – Skvělá volba pro začínající podnikatele. Na tomto projektu jsme se zaměřili na multidoménové řešení a propojení s fulfillmentem.

 1. bedona.cz
 2. bedona.sk
 3. bedona.hu
 4. bedona.ro

Rostradvere.cz – Vytvořili jsme pro tuto stránku speciální SEO filtr, který zvládá až 500 tisíc variant dveří.

Máme i konstruktivní kritiku

např hodnocení práce od majitele LoroOro.com:


Dmitrij neslyší zákazníka. Neumí si stanovit priority. Vzdává se práce nebo přechází na úkoly, které ho osobně zajímají. Nesměřuje k výsledkům projektu. Motivuje ho tvůrčí naplnění více než zlepšení výkonnosti projektu. Začíná aktivně pracovat, až když potřebuje peníze. Nerespektuje hierarchii vedení.
Pokud se nezmění, bude i nadále pracovat s malými rybami.
Přitom má spoustu užitečných znalostí a je asertivní při jejich uplatňování. To je velmi cenné. Je však naprosto neovladatelý a nedokáže myslet strukturovaně a koherentně. To tvoje znalosti a dovednosti značně znehodnocuje.

Pavel Vojtik, CEO Loro Oro

Hodě jsme se navzájem poučili. Behěm projektu jme vybírali platformu po e-shop, skladové hospodářství a provoz kamenné prodejny, označování zboží s tiskem etiket, expedční systém s napojením na dopravce, systém obsluhy zákazníků, reklamační systém, automatické zpracoání dat a další.


Kromě kvalitní webové stránky je také důležitý produkt, marketing a zajištění návratnosti investic. S naším týmem můžete mít jistotu, že se věnujeme všem těmto aspektům e-shopu, abyste dosáhli maximálního úspěchu.